Wyprzedaż faktów i konfabulacji. Hurtowa, detaliczna, na wagę i w szczapach. Zwrotów nie przyjmujemy. Za wyjątkiem wyjątkowej niestrawności. Przewidziane gratisy.
Blog > Komentarze do wpisu
przyczynek werwy utraconej.

Straciłam zapał. Do wszystkiego. Zasadniczo.

 1. Do pracy - co jest efektem przemęczenia, się umówmy, bo ja ostatnio na urlopie wypoczynkowym byłam ohoho, a możyyy i dalej. Choć w papierach stoi, żem była w lutym całe dwa tygodnie, więc jak się derektor uprze, to mnie nie puści, bo czarno na białem jest, że ja, niżej podpisana pusta urlop odbyłam, i z nowymi siłam do roboty wróciłam.
  Zresztą urlop w lutym! Brał kto?... Tak myślałam!
 2. Do ludzi - co jest efektem przemęczenia, się umówmy, bo ja ostatnio na urlopie wypoczynkowym byłam ohoho... (czyt. punkt 1.)
 3. Do mężczyzn (widzimy różnicę między 2 a 3, tak?) ;] - co jest efektem przemęczenia, się umówmy, bo ja ostatnio na urlopie wypoczynkowym byłam ohoho... (czyt. punkt 1.)
 4. Do życia (w tym do jedzenia oraz do picia) - co jest efektem przemęczenia, się umówmy, bo ja ostatnio na urlopie wypoczynkowym byłam ohoho... (czyt. punkt 1.)

A jak dziś zobaczyłam, że na pewnej prestiżowej (?) uczelni pedagogicznej ćwiczenia z biomedycznych podstaw rozwoju prowadzi pan-lekarz-ginekolog-położnik, co to moją serdeczną koleżankę przewiózłby na tamten świat bez możliwości powrotu, to straciłam także zapał do edukacji! (nie czyt. punktu 1. chyba, że celem utrwalenia zapamiętanych wiadomości).

Świat się kończy, mili Państwo!

ArmaGIEdon.

czwartek, 04 czerwca 2009, pusta_literatka

Polecane wpisy

 • Blogujecie?

  Puk, puk. Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Czy są tu "starzy" znajomi? Czy wszyscy wynieśli się na bloggera i wordpressa? ;) Zatęskniłam za blogowaniem, odezwijcie

 • a kiedy pada deszcz

  A kiedy pada deszcz Bezdomne koty mokną Co zrobić masz sam wiesz Piwniczne otwórz okno A kiedy szron się szkli Spod nóg i kół śnieg pryska Zamknięte uchyl drzwi

 • michał zabłocki

  Nie bój się nic nie robić Od rana do wieczora, gdy przyjdzie na to pora, pokonuj strach, co drzemie i który w tobie tkwi. Nie bój się nic nie robić. Nie bój się

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2009/06/04 11:33:02
Oj tam, chyba po prostu się nie wyspałaś ;-)
-
2009/06/04 13:25:06
te urlopy wypoczynkowe to tak potrafią wymęczyć ;)-może nie pomóc.
Hmmmm~~~~~~~~(myślę intensywnie)-świeczki pachnące nie pomogły...,a może olejek zapachowy bergamotkowy i jakiś fikuśny kominek?Albo dolać perfum do wanny?
-
2009/06/04 15:31:18
pierwsza - a to tyż racja :)

kasjo - 1. daj klucz jeszcze raz, bo się zdezauktualizował. 2. olejkiem zapachowym to ja się mogę jeno natrzeć, bo nie posiadam wanny :/
-
2009/06/09 11:48:59
szkoda,że nie masz wanny,bo mi nic tak dobrze nie robi jak kąpiel z perfumami ...
Kluczyk-jasne-już daję :)
dodajdo.com Najlepsze Blogi