Wyprzedaż faktów i konfabulacji. Hurtowa, detaliczna, na wagę i w szczapach. Zwrotów nie przyjmujemy. Za wyjątkiem wyjątkowej niestrawności. Przewidziane gratisy.
Blog > Komentarze do wpisu
"the world is out"..

I żeby jasnym było, nie mam też w dupie nagłej śmierci Misia Dżeksona, ale zdzierżyć nie mogę światowej żałoby tych, którzy jeszcze kilka miesięcy temu wieszali na nim przysłowiowe psy, że pedofil, że bankrut, że niezrównoważony psychicznie artysta.

Póki co, żyjmy chwilą, wstrzelmy się w zbiorową żałość, rońmy łzy w beżowe mankiety garsonek, palmy symboliczne świeczki na biurkach oraz gromnice z naklejką Matki Boskiej na parapetach i koniecznie wstawmy zdjęcie umrzyka na naszą-klasę! Bo jak donosi plotek.pl, to wyraz największego hołdu. I doprawdy nieważne, że część małolatów żyjących w dobie Dody i Gosi Andrzejewicz nie zna żadnego kultowego utworu niekwestionowanego króla POP.

piątek, 26 czerwca 2009, pusta_literatka

Polecane wpisy

  • Blogujecie?

    Puk, puk. Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Czy są tu "starzy" znajomi? Czy wszyscy wynieśli się na bloggera i wordpressa? ;) Zatęskniłam za blogowaniem, odezwijcie

  • a kiedy pada deszcz

    A kiedy pada deszcz Bezdomne koty mokną Co zrobić masz sam wiesz Piwniczne otwórz okno A kiedy szron się szkli Spod nóg i kół śnieg pryska Zamknięte uchyl drzwi

  • michał zabłocki

    Nie bój się nic nie robić Od rana do wieczora, gdy przyjdzie na to pora, pokonuj strach, co drzemie i który w tobie tkwi. Nie bój się nic nie robić. Nie bój się

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2009/06/26 22:21:37
bdb
taki Twoj styl lubie najbardziej.
-
2009/06/26 23:11:56
Dzięki ci, dzięki kobieto, żeś napisała te normalne słowa.
Bo ja też nie mogę zdzierżyć.
Bo dopiero co, to albo był ignorowany, albo świat miał przed oczami którą z afer, czepiał się operacji plastycznych, białej skóry, wyglądu i zachowania.
Nagle rozpacz.
-
Gość: marymary, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/06/27 01:38:36
oj, Pusta, podpisuję się. następny ludz napisał w jakiś cywilizowany sposob to co chcialabym powiedziec :)
-
2009/06/27 07:44:34
Stosunek do medialnej żałoby można mieć negatywny, ale dlaczego przekręcać prześmiewczo imię i nazwisko zmarłego? Jemu chyba należy się szacunek.
-
2009/06/27 11:51:16
aaabsolutnie - prześmiewczość jest bliższa mojej pisaninie. chyba dlatego.
-
2009/06/27 12:36:15
Wiem, rozumiem intencje. Ale jakoś mnie to uderzyło. W końcu zmarł człowiek. Kiedy piszesz o nim w taki sposób, to nie ma różnicy między Tobą i mediami. Wszyscy uważają, że mogą wykorzystać jego wizerunek i temat śmierci, jak im się podoba. Jakiej tam śmierci? Człowiek plastikowy nie umiera. On żył w telewizorze i umarł w internecie. Omawianie każdej jego sekundy tuż przed śmiercią, albo wyśmiewanie jest naturalne. W końcu jego szacunek należny zmarłym nie dotyczy.

Jak w Tobie budzi protest sztuczna rozpacz, tak we mnie brak elementarnego szacunku. W końcu znany, czy nie znany, zmarł człowiek. Ktoś po nim naprawdę płacze.
-
2009/06/27 16:49:56
Jak widać, elementarny szacunek jest kwestią wielce subiektywną. Nie uważam, bym owym Misiem mocno pogardziła nieżyjącym. Wyraziłam się nazbyt poufale, ale taki mój urok. Mój oraz mojej bezpardonowej stylistyki. Z rzadka bezpardonowej.
-
2009/06/29 11:55:39
nic dodać nic ująć

eh
dodajdo.com Najlepsze Blogi