Wyprzedaż faktów i konfabulacji. Hurtowa, detaliczna, na wagę i w szczapach. Zwrotów nie przyjmujemy. Za wyjątkiem wyjątkowej niestrawności. Przewidziane gratisy.
Blog > Komentarze do wpisu
groch z kapustą. na wynos.

Oczywiście, że miałam trzy dni wolnego.
Oczywiście, że nie wypoczęłam wcale, a wręcz wróciłam bardziej zmęczona, bo w towarzystwie, w jakim się znajdowałam nie ma czasu na wypoczynek.
Pęd. Pęd. Pęd.
Lub, jak kto woli, odgłos paszczą: patataj patataj.

Słońce, deszcz, burze, wichury.
Pogaduchy na balkonie przy gwarnej ulicy.
Grill na tarasie przy cichej ulicy.
Babskie głupawki, dżin, babskie goopawki, czinczin, babskie goopawki, piastmocny (wg O. najbardziej obciachowe piwo, jakie wybrałam drogą selekcji, stojąc całe dziesięć minut przed półeczką z asortymentem wiadomym).

Wspomnienia świętej pamięci królika, co z dawien dawna zasiedlał naszą stancję. Królik nazywał się Lilka, jednak gdy okazało się, że Lilka to mężczyzna, przemianowano go (ją?) na Alfreda. Potem Alfred popadł w jakąś skomplikowaną depresję, kręcąc się bez przerwy w kółko (czemu się zupełnie nie dziwię, bo rotacje ludzi na stancji były zbyt wielkie jak na akomodację jednego kłapoucha). W efekcie dostał wylew(uuu).

Z uwag innych: Wygodnie się siedzi na krześle wykonanym z wiadra. Przepis: Plastykowe wiadro wielkości klasycznej należy obrócić do góry dnem, na tymże położyć pokaźny stos książek formatu encyklopedycznego.
- A. na czym Ty siedzisz?
- Na starożytności chyba jakiejś.

Platon się w grobie przewracał normalnie ;]

Usłyszałam także, że pewna pani nazywa się ni mniej ni więcej, tylko Aldona Bobik-Trzepałka.

Oryginalnie.
Nie powiem.

wtorek, 28 lipca 2009, pusta_literatka

Polecane wpisy

  • Blogujecie?

    Puk, puk. Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Czy są tu "starzy" znajomi? Czy wszyscy wynieśli się na bloggera i wordpressa? ;) Zatęskniłam za blogowaniem, odezwijcie

  • a kiedy pada deszcz

    A kiedy pada deszcz Bezdomne koty mokną Co zrobić masz sam wiesz Piwniczne otwórz okno A kiedy szron się szkli Spod nóg i kół śnieg pryska Zamknięte uchyl drzwi

  • michał zabłocki

    Nie bój się nic nie robić Od rana do wieczora, gdy przyjdzie na to pora, pokonuj strach, co drzemie i który w tobie tkwi. Nie bój się nic nie robić. Nie bój się

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2009/07/28 19:44:09
ty to chyba za młoda jesteś, żeby mówić, ze na starożytności siedzisz? ;)
a zestaw imienno-nazwiskowy nader zgrabny, zaiście ;-)
-
2009/07/28 22:41:58
Się trochę niepokoję bowiem mój gryzoń zwany Bazylem (w kręgach bliższych Bobikiem i wcale nie jest to krewny pani Trzepałki - przynajmniej tak mi się wydaje. chyba, że to jakiś pierwszy mąż? ) w każdym razie ma podobne objawy do wspomnianego królika. To znaczy zaczyna się kręcić w kółko. Możliwości są dwie, albo za duża rotacja mieszkaniowo-lokalowa, albo tęsknota za Panią Aldoną. pozdrawiam
-
2009/07/29 11:19:44
ja znałam koleżankę, która obiecywała sobie , że zmieni nazwisko na jakieś mniej śmieszne, niż według niej, nosiła. Niestety, życie pokazało język i po mężu nazywa się równie śmiesznie;)
-
2009/07/30 10:46:02
nie widziałam,że piwo może być obciachowe...
-
Gość: Dwór Artusa, *.dynamic.gprs.plus.pl
2009/07/30 23:15:10
"- A. na czym Ty siedzisz?" - powinno się raczej pytać: "A za co Ty siedzisz?"
Wówczas pytany odpowiada np.: Za "Atlantydę" Platona, i cała cela wie już, że ma do czynienia z rasistą ;)
-
Gość: Dwór Artusa - wydanie drugie, *.dynamic.gprs.plus.pl
2009/07/30 23:29:50
Literatko, jeśli znasz jeszcze jakieś książki, które powinny znaleźć się na "Indeksie Ksiąg Zakazanych" - to pisz śmiało! Mamy wolność słowa ;)
-
2009/08/02 18:00:45
Ale co to jest "Bobik-Trzepałka" wobec "Cugier-kotki" :)
dodajdo.com Najlepsze Blogi