Wyprzedaż faktów i konfabulacji. Hurtowa, detaliczna, na wagę i w szczapach. Zwrotów nie przyjmujemy. Za wyjątkiem wyjątkowej niestrawności. Przewidziane gratisy.
Blog > Komentarze do wpisu
o snach, pieniądzach i dziwnym małżeństwie Iwaszkiewiczów.

Nie jest dobrze. Nocami śnią mi się Niemcy, co zrzucają buczynę z helikopterów. Ponadto strzelają, przez co muszę kryć się w polach z kukurydzą. To wszystko przez sesję i stos nieprzeczytanych, nienapisanych, nienauczonych materiałów. Jak nic!

Ostatnio nocą wracałam taksówką (to już jawa, nie sen!), mając w torebce trzy tysiące polskich złotych! Wspaniałomyślnie wręczyła mi je A. bojąc sie, że jej nocne eskapady z taką gotówką zakończą się deficytem powyższych. Luuuz. Pal sześć, że mógł mi kto dać w łeb w okolicach Żabki, ale jakby mnie okradli z koperty, to musiałabym zaciągnąć kredyt. W providencie chyba, bo w normalnym banku już mam.

Oraz tradycyjnie źle się odziałam. W Internecie prognoza pogody wskazywała deszcze, burze i globalne ochłodzenie. W efekcie grzało jak cholera, a ja w botkach za kostki, getrach i golfie. 

Jutro idę do pracy w japonkach, choćby, kurna, lało i grzmiało! O! 

A'propos pracy, to ja znów mam prośbę do Was, drodzy Czytacze. Poszukuję otóż pilnie jakniewiemco książki pt. "Dzienniki i wspomnienia" Anny Iwaszkiewiczowej (rok wyd. 2000). Nie ma w bibliotekach, nie ma na aukcjach, nigdzie nie ma.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek słyszał... 

 

niedziela, 06 maja 2012, pusta_literatka

Polecane wpisy

  • Blogujecie?

    Puk, puk. Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Czy są tu "starzy" znajomi? Czy wszyscy wynieśli się na bloggera i wordpressa? ;) Zatęskniłam za blogowaniem, odezwijcie

  • a kiedy pada deszcz

    A kiedy pada deszcz Bezdomne koty mokną Co zrobić masz sam wiesz Piwniczne otwórz okno A kiedy szron się szkli Spod nóg i kół śnieg pryska Zamknięte uchyl drzwi

  • michał zabłocki

    Nie bój się nic nie robić Od rana do wieczora, gdy przyjdzie na to pora, pokonuj strach, co drzemie i który w tobie tkwi. Nie bój się nic nie robić. Nie bój się

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2012/05/06 23:43:02
Ja jeno Dzienniki Anny I. posiadam, wydane przez Twoj Styl w 1993...
-
2012/05/07 14:46:36
www.nukat.edu.pl/cgi-bin/nukat_nr?000165310

Jak pilnie? Jest w Olsztynie w bibliotece miejskiej, ale wypożyczona. Klepnęłam zamówienie, ale nie wiem, kiedy to będzie.
-
2012/05/07 16:29:07
mary - ta akurat jest dostępna w biblio i na allegro, ale wielkie dzięki za odzew :)

gabrielle - zabukowałam we Wrocławiu, ale też ma być dopiero pod koniec tygodnia. jakby co, dam znać jeszcze :) Dziękuję!
-
2012/05/07 16:35:01
Buczynę? Nieźle!
Mnie się śniło, że chciałam zrobić kolaż z flag, które wisiały na wysokim maszcie. Wdrapałam się na maszt, ukradłam flagi, ale ktoś mnie przyuważył i dostałam solidny ochrzan.
Iwaszkiewiczowa jest w obu "moich" opolskich bibliotekach...
-
2012/05/08 19:22:17
Mam ją już.
dodajdo.com Najlepsze Blogi