Wyprzedaż faktów i konfabulacji. Hurtowa, detaliczna, na wagę i w szczapach. Zwrotów nie przyjmujemy. Za wyjątkiem wyjątkowej niestrawności. Przewidziane gratisy.
Blog > Komentarze do wpisu
rozbita_literatka.

Wiem, wiem, że miałam ja to wszystko opisać, co miało miejsce w okolicach rocznicowych. Niestety uczynić tegoż natenczas nie mogie, albowiem mam sesję. Copółroczna galopada myśli, publikacji, literatury i kultury. Wysiadam, jakem trzeźwa!

Chce mi się buczeć nad hinduizmem, judaizmem a nawet buddyzmem. Nad Iwaszkiewiczem, Lechoniem i Nałkowską. Nad kulturą masową wg Kłoskowskiej, nad kulturą a cierpieniem wg Freuda oraz nad symbolem w kulturze wg Pietraszki.

Nie mam czasu. Nie mam ambicji. Nie cieszy mnie słonko, a także nowo nabyte buty. Siedzę w pidżamie, mam obgryzione paluchy, nie posiadam żadnej fryzury.

Acha, i jeszcze do soboty mam oddać część licencjatu, a zasadniczo, to jakby powiedzieć, nie określiłam się jeszcze tematycznie. Przysięgam!

Był temat lalek w kulturze, ale cała sensowna literatura napisana jest w języku niemieckim, więc danke szyn.
Był temat autobiografii, ale ta Iwaszkiewiczowa nudna w gruncie rzeczy (Gabrielle - jeszcze raz dziękuję za pomoc. Wysłałam maila podziękowawczego :) 
Był temat samobójstw, ale w mojej obecnej sytuacji mogłabym go potraktować zbyt dosłownie ;)

 

środa, 23 maja 2012, pusta_literatka

Polecane wpisy

  • Blogujecie?

    Puk, puk. Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Czy są tu "starzy" znajomi? Czy wszyscy wynieśli się na bloggera i wordpressa? ;) Zatęskniłam za blogowaniem, odezwijcie

  • a kiedy pada deszcz

    A kiedy pada deszcz Bezdomne koty mokną Co zrobić masz sam wiesz Piwniczne otwórz okno A kiedy szron się szkli Spod nóg i kół śnieg pryska Zamknięte uchyl drzwi

  • michał zabłocki

    Nie bój się nic nie robić Od rana do wieczora, gdy przyjdzie na to pora, pokonuj strach, co drzemie i który w tobie tkwi. Nie bój się nic nie robić. Nie bój się

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2012/05/23 12:13:51
Na Iwaszkiewiczem się buczeć nie godzi. Proszę o natychmiastowe zaprzestanie!

Do nieposiadana fryzury nie trzeba sesji. Można np. mieszkać w Anglii, gdzie wietrzysko i deszcz uniemożliwiają posiadanie na głowieczegoś sensownego na dłużej :)

A to o samobójstwach wypluć proszę! (uśmieszek tu niczego nie łagodzi)

Dasz radę. Nie wiem jak. Nikt nigdy nie wie jak, a jednak jakoś się daje :)
-
2012/05/23 15:39:10
Ciesz się, że nie musisz liczyć opłacalności inwestycji oraz przeprowadzać analizy wskaźnikowej oceny finansowej przedsiębiorstwa, wykorzystania kapitału i jego zwrotności... ;-P
-
2012/05/25 23:10:08
O nie! Obgryzione paluchy - wybaczam, siedzenie w pidżamie - też, nawet (co mówię z bólem serca) brak pomysłu na temat pracy licencjackiej. Ale brak fryzury - niedopuszczalneeee :)))
dodajdo.com Najlepsze Blogi