Wyprzedaż faktów i konfabulacji. Hurtowa, detaliczna, na wagę i w szczapach. Zwrotów nie przyjmujemy. Za wyjątkiem wyjątkowej niestrawności. Przewidziane gratisy.
Blog > Komentarze do wpisu
czerwc_owo.

Odbija mi. Przez nadmiar obowiązków mi odbija. I przez burzę, co się przeparadowała po mojej mieścinie.
Z obowiązków to sporo pracy w pracy oraz sporo nauki w domu, bo jeszcze dwa egzaminy i natenczas dziękuję za edukację wyższą w mojem życiu. Dajcie spokój, ileż ja mogę ślęczeć nad książkami?! I po co?! Żebym choć podwyżki miała za kolejne fakultety, albo choć premię, albo rokroczną wycieczkę do krajów nieznanych, acz ciepłych.

Co do wycieczek, to proszę nie pytać o plany urlopowe, ani też nie chwalić się własnymi, bo mnie smutno będzie. Natenczas bowiem żyję z godziny na godzinę. Nie mam czasu dla znajomych, nie mam czasu dla rodziny, nie mam czasu dla przyjaciół, nie mam czasu dla męża. A, nie mam również czasu dla siebie, przez co na przykład brwi mam już krzaczaste i wkrótce złączą się w dołku nad nosem.

W kwestii urządzania naszego mieszkania to obecnie na tapecie (SIC!) jest sypialnia. W sensie szukam tapety w groszki i lampki nocnej... w groszki. Kawa z mlekiem bądź turkus z mlekiem. Oba produkty owszem są dostępne, ale na zagranicznych stronach, gdzie płaci się w dularach i innych kopiejkach. Na domiar dużo się płaci. Póki nie nazbieramy, chyba zainstalujemy sobie fototapetę z widoczkiem na wzburzone morze, mewy, piasek i czerwony kocyk. Tak, z zachodem słońca. Albo wschodem. Jedno i drugie jest równie efektowne, co malownicze.

I powiem Wam, że już mi nerwy przeszły na te mecze nasze polskie. Wybaczam chłopakom, nadal jestem fanką Tytonia oraz wrogiem Lato (Lata, Laty).

A lampka wygląda tak:

lampka w groszki

środa, 20 czerwca 2012, pusta_literatka

Polecane wpisy

  • Blogujecie?

    Puk, puk. Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Czy są tu "starzy" znajomi? Czy wszyscy wynieśli się na bloggera i wordpressa? ;) Zatęskniłam za blogowaniem, odezwijcie

  • a kiedy pada deszcz

    A kiedy pada deszcz Bezdomne koty mokną Co zrobić masz sam wiesz Piwniczne otwórz okno A kiedy szron się szkli Spod nóg i kół śnieg pryska Zamknięte uchyl drzwi

  • michał zabłocki

    Nie bój się nic nie robić Od rana do wieczora, gdy przyjdzie na to pora, pokonuj strach, co drzemie i który w tobie tkwi. Nie bój się nic nie robić. Nie bój się

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2012/06/20 21:50:15
Edukacja wyższa bywa niewdzięczna i nie pali sie do zwracania kosztów - w Polsce głównie czasowo-zdrowotnych :)
Gorzej, jak do zwrotu zostaje jeszcze spora sumka kredytu studenckiego, co mam nadzieję ci nie grozi :)
-
2012/06/20 22:08:23
Przykro mi, ale dużo ludzi tez to przeszło. Ja, na szczęście, mam to za sobą i chyba nie chciałabym przechodzić tego jeszcze raz. A wyobraziłam sobie te Twoje krzaczaste brwi, a może jedną już brew... Oczywiście żartuję... dla poprawy humoru... ;)
-
2012/06/23 19:58:27
Dołączam się do fanklubu Tytonia.

grafomanka
dodajdo.com Najlepsze Blogi