Wyprzedaż faktów i konfabulacji. Hurtowa, detaliczna, na wagę i w szczapach. Zwrotów nie przyjmujemy. Za wyjątkiem wyjątkowej niestrawności. Przewidziane gratisy.
Blog > Komentarze do wpisu
przeglądarka opery? nie, dziękuję!

Czy to przez burze, co tłuką od tygodnia opera zaprzepaściła moje osobiste zakładki??!!

Jestem szczerze wściekła. Straciłam masę mocno potrzebnych linków. Nie umiem odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Odzyskiwać próbowałam. Na próżno. Jak kamień w wodę.

Z drugiej strony patrząc, ludzi spotykają dużo gorsze kataklizmy życiowe. Takie powodzie choćby. Nic to, najwyżej nie napiszę licencjatu, bo w ulubionych sporo zgromadzonego materiału miałam w tematyce Lechonia oraz samobójstw. 

niedziela, 08 lipca 2012, pusta_literatka

Polecane wpisy

  • Blogujecie?

    Puk, puk. Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Czy są tu "starzy" znajomi? Czy wszyscy wynieśli się na bloggera i wordpressa? ;) Zatęskniłam za blogowaniem, odezwijcie

  • a kiedy pada deszcz

    A kiedy pada deszcz Bezdomne koty mokną Co zrobić masz sam wiesz Piwniczne otwórz okno A kiedy szron się szkli Spod nóg i kół śnieg pryska Zamknięte uchyl drzwi

  • michał zabłocki

    Nie bój się nic nie robić Od rana do wieczora, gdy przyjdzie na to pora, pokonuj strach, co drzemie i który w tobie tkwi. Nie bój się nic nie robić. Nie bój się

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2012/07/08 22:57:44
No cóż, powodzenia! :))
-
2012/07/08 23:06:12
cóż, polecam fajerfoksa z dodatkiem Xmarks - żadne zakładki nie giną :)
-
2012/07/09 09:26:17
Niestety w Firefoxie też giną, jak ci siądzie system i trzeba go wygrywać na nowo (co mi się niedawno wydarzyło). Ja zapisuję ulubione link też w Wordzie (robię sobie listę). Możesz jeszcze pogrzebać w Historii, o ile do tego Leśmiana zaglądałaś w miarę niedawno).
-
2012/07/09 10:33:12
No toż mówię, że trzeba dodatek Xmarks zainstalować - wtedy nie ginie i jeszcze się synchronizują zakładki na różnych komputerach :))
dodajdo.com Najlepsze Blogi