Wyprzedaż faktów i konfabulacji. Hurtowa, detaliczna, na wagę i w szczapach. Zwrotów nie przyjmujemy. Za wyjątkiem wyjątkowej niestrawności. Przewidziane gratisy.
poniedziałek, 28 czerwca 2010
dziś...

nie jestem szczeniacko-zadziorna.

pan doktor prostacko przepłukiwał mi ucho.

chcę spokoju, stabilizacji, stokrotek.

22:53, pusta_literatka
Link Komentarze (1) »
czwartek, 24 czerwca 2010
nienienie.

Nienienie, to nie tak, że ja już straciłam serce do bloga mega kochanego.

Nienienie. Ja po prostu znów jestem w fazie pracy po uszy i sesji po... no niech będzie czubek głowy. A że nie należę do osób szczególnie zorganizowanych, co to działają wedle porannych postanowień, grafików i kalendarzyków, to mam zaległości jak stąd do Wolanowa. Gdziekolwiek by to Wolanowo tudzież Wolanów leżał.

Wczoraj tatuś dostawszy ode mnie 100 zł. wyznał, że żałuje braku posiadania większej ilości dzieci, bo by więcej dostał z okazji swego święta :)

A, na wyborach byliście? Ja byłam, ale mój kandydat uplasował się na 3 pozycji, co zasadniczo było do przewidzenia. Drugą turę chyba zbojkotuję, albo wybiorę mniejsze zło :) Albo rzucę monetą.

I imprezę dla ludu mieliśmy. My - organizatorzy kontra cały świat. Ludzi się zjechało z całej Polszy. Nawet z Pruszcza Gdańskiego. Na deskorolkach. Między innymi.

Jutro mam egzamin z filozofii. Stan wiedzy dość obfity do św. Anzelma z Canterbury - reszta w talku, co chyba źle wróży zarówno mojej ocenie, jak i samoocenie. Potem mam jeszcze trzy, w tym z plastyki. I tu dopiero dziać się będzie, bowiem ja z plastyki to rozróżniam barwy podstawowe oraz pochodne, natomiast niekoniecznie znam się na stylach, datach, metodach trzymania pędzla, metodach nakładania pędzlem, metodach maczania pędzla. Jakby kto chciał pomóc, to mam w syllabusie 100 obrazków rozmaitych, które trzeba dość wnikliwie opracować. Autor, kiedy i w jakich latach popełnił, albo choć w jakim wieku, jaka technika, szczegóły i symptomy odzwierciedlające dana epoką. Phi. Bagatelka. Mam jeszcze inne , ale na to pozwolę spuścić sobie zasłonę milczenia.

A Wy gdzie na wakacje jedziecie? :)

 

19:02, pusta_literatka
Link Komentarze (8) »
poniedziałek, 14 czerwca 2010
"Szpital przemienienia".

Każde istnienie poszczególne jest dla siebie normą i sankcją.
Ja jestem.

dodajdo.com Najlepsze Blogi