Wyprzedaż faktów i konfabulacji. Hurtowa, detaliczna, na wagę i w szczapach. Zwrotów nie przyjmujemy. Za wyjątkiem wyjątkowej niestrawności. Przewidziane gratisy.
środa, 12 września 2012
huśtawka życia.

Graciarnia się kurzy, a tamta strona tętni życiem.
Nie ma kto tu posprzątać, choć  wydaje się być schludnie. Lubię to miejsce. Lubię szablon, który lata temu robiła mi Taisha. I zdjęcie obok lubię. I ten róż wiodący prym.

SENtymentalizm wyłazi ze mnie jak szydło z worka.

Wakacje upłynęły mi głównie w pracy. Teraz, gdy minęły, czuję niedosyt i tęsknotę za czymś, czego nie było, a być mogło...
Cofam w myślach wskazówki zegara, ładuję baterie i migam się od nauki, co wisi nade mną jak dym z tanich papierosów. Na studiach mam tyły, w życiu przody. Ot taka huśtawka.

_________

Ciekawi drugiej strony lustra - pusta_literatka@gazeta.pl

11:13, pusta_literatka
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 03 września 2012
usprawiedliwienie.

Pamiętacie, jak kilka razy wspominałam o projekcie, który gdzieś głęboko we mnie kiełkował? Wstyd się przyznać, ale kosztem Graciarni, poniosło mnie w inne miejsce. Zdominowana przez świat obrazu, czepiłam się aparatu, który pokochałam miłością szczerą i nieco infantylną.

Wiem, że zbyt dużo jest we mnie pokładów słów, by zamknąć Graciarnię. Nie pozwala mi na to głupawy sentymentalizm i jeszcze głupsze uczucie przywiązania. Dlatego parol daję, że pisać tu będę. Wiernych czytelników (wg statystyk ok. 150 dziennie) proszę o cierpliwość i zrozumienie - należy się to WAM z czystego szacunku.

Zainteresowanych tamtą stroną lustra proszę o kontakt - pusta_literatka@gazeta.pl

literatka w Pradze 

10:54, pusta_literatka
Link Komentarze (2) »
dodajdo.com Najlepsze Blogi